Skup odpadów, zgarów, złomu cyny

Poza działalnością stricte produkcyjną zajmujemy się też reaktywacją cyny z zanieczyszczeń lutowniczych. W tym celu prowadzimy skup zgarów, odpadów, popiołów, żużli poprodukcyjnych zawierających cynę. Posiadamy wymagane przez Urząd Ochrony Środowiska zezwolenia, dzięki którym nawiązaliśmy stałą współpracę z wieloma firmami z terenu całego kraju. Każdorazowo wystawiamy Kartę Przekazania Odpadu

Najwyższa jakość za najlepszą cenę

Od początku swego istnienia jesteśmy ukierunkowani na sukces, którego źródłem jest satysfakcja naszych Klientów. Stale się rozwijamy: ulepszamy oferowane przez nas produkty i wprowadzamy nowe. Usługi świadczymy na najwyższym poziomie jakościowym.
To właśnie jakość jest tą wartością, która wyróżnia nas spośród rzeszy innych przedsiębiorców.

Cynlut Marek Ukleja

To dobry wybór

Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem prywatnym, które powstało w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na cynę do lutowania (luty cynowe / spoiwo do lutowania). Głównym obszarem naszej działalności jest produkcja lutów cynowych z cyny importowanej (99,99%) oraz odzysk cyny i ołowiu. Pod obecną nazwą funkcjonujemy na rynku od 2002 roku, jednak początki naszej działalności sięgają roku 1959. Opieramy się na tradycji i wiedzy rodziny rzemieślniczej o bogatych doświadczeniach.

Nowoczesność, Dynamika, Rozwój

Rozwijamy się dynamicznie i ekspansywnie, czego dowodem jest zadowolenie coraz większej rzeszy naszych Klientów.

Certyfikaty
SWIADECTWONOWE1
SWIADECTWONOWE2