Zobacz naszą szczegółową ofertę!

Luty cynowe

Luty do agregatów lutowniczych

Drut lutowniczy

Anody walcowane i lane

Priorytetowym celem działalności naszej firmy jest produkcja lutów cynowych na najwyższym poziomie jakościowym a pomaga w tym między innymi bardzo restrykcyjna polityka jakości. Wyznacznikiem w tym zakresie są oczekiwania i potrzeby naszych Klientów, którym stale staramy się sprostać.

Polityka Jakości

Kontrola Jakości

Stosowane przez nas procedury, zarówno na etapie produkcyjnym, jak i sprzedażowym, gwarantują naszym Klientom doskonały towar, adekwatny do zamówienia oraz miłą i fachową obsługę. Skład odlewanych przez nas lutów jest weryfikowany laboratoryjnie już na początku procesu produkcyjnego, co zapewnia naszym Klientom oczekiwaną jakość i czystość stopów. Wysyłany do Państwa towar zawsze poddawany jest dokładnej kontroli. Dowodem przeprowadzonej kontroli jest wydawany każdorazowo Atest Kontroli Jakości, dołączony do każdej faktury. Cechuje nas rzetelność, precyzja i dbałość o potrzeby naszego Klienta.

ISO

Jesteśmy przygotowani i spełniamy normy Systemu Zarządzania Środowiskowego wg normy PN-EN ISO 9001:2015 oraz postanowień normy PN-EN ISO 14001:2015 i możemy pochwalić się posiadaniem certyfikatu w tym zakresie. Stosujemy normę produktu lutów miękkich EN ISO 9453:2014.

Stała współpraca

Przy nawiązaniu stałej współpracy istnieje możliwość ustalenia indywidualnych jej warunków. Realizujemy najbardziej nietypowe zamówienia stopów cyny wg oczekiwań Klienta. Prowadzimy usługę analizy prób lutu cynowego z wanien i agregatów lutowniczych.
Zapewniamy dostawę własnym transportem, każdorazowo wystawiamy Atest Kontroli Jakości.

halfo2
_DSC2262

Zapraszamy do kontaktu