Zobacz naszą szczegółową ofertę!

Luty cynowe

Luty do agregatów lutowniczych

Drut lutowniczy

Anody walcowane i lane

Posiadamy jedno z najnowocześniejszych w Polsce urządzeń do analizy metali – SPECTROMAXx. Dzięki bardzo szybkiej elektronice odczytu, specjalnej konstrukcji systemu optycznego, bezkonkurencyjnej, pionierskiej logiki ICAL spectrometr SPECTROMAXx o dużych możliwościach definiuje nowy wymiar w analizie metali – szybciej dokładniej i precyzyjniej niż kiedykolwiek wcześniej.

SPECTROMAXx

Stosowane przez nas procedury, zarówno na etapie produkcyjnym, jak i sprzedażowym, gwarantują naszym Klientom doskonały towar, adekwatny do zamówienia oraz miłą i fachową obsługę. Podstawowym elementem systemu kontroli jakości jest stałe monitorowanie składów chemicznych produkowanych przez nas stopów. Skład odlewanych przez nas lutów jest weryfikowany laboratoryjnie już na początku procesu produkcyjnego, dzięki posiadanemu przez nas SpectromaxX – urządzeniu do analizy stopów cyny.

Innowacyjny generator plazmowy dla wzbudzania prób jest podstawą dokładności SPECTROMAXx-a. W pełni cyfrowe sterowanie umożliwia dokładną definicję energii w plazmie. Wynikiem tego są powtarzalne warunki wzbudzania i precyzyjne wyniki analiz w krótszym czasie.  Szybka elektronika odczytu, specjalna konstrukcja systemu optycznego oraz pionierska logika ICAL – uwierzytelnianie  są, co roku poprzez certyfikaty wydawane przez SPECTRO POLAND.

Po nabyciu niezbędnych umiejętności oraz odbyciu dotychczasowych szkoleń specjalistycznych poszerzyliśmy swoją działalność o wykonywanie analiz na potrzeby naszych kontrahentów. Usługi analiz chemicznych dla firm z nami współpracujących wykonujemy nieodpłatnie w ramach stałej współpracy.

Wysyłany do Państwa towar zawsze poddawany jest dokładnej kontroli. Dowodem przeprowadzonej kontroli jest wydawany każdorazowo Atest Kontroli Jakości, dołączony do każdej faktury. Cechuje nas rzetelność, precyzja i dbałość o potrzeby naszego Klienta.

Stała współpraca

Przy nawiązaniu stałej współpracy istnieje możliwość ustalenia indywidualnych jej warunków. Realizujemy najbardziej nietypowe zamówienia stopów cyny wg oczekiwań Klienta. Prowadzimy usługę analizy prób lutu cynowego z wanien i agregatów lutowniczych.
Zapewniamy dostawę własnym transportem, każdorazowo wystawiamy Atest Kontroli Jakości.

_DSC2032
spectr3

Zapraszamy do kontaktu